Kategoriler

Tüm Kategoriler

Hakkımızda

Enkobi.net kobileri internetin güçü ile buluşturarak, ürün ve hizmetlerini daha büyük kitlelere daha küçük maliyetlerle tanıtabilmesi amacıyla kurulmuş bir Firma Rehberidir.

Kobilerin firma profili, iletişim bilgileri, ulaşım haritaları, ürünlerini ve hizmetlerini bünyesinde barındıran kapsamlı bir bilgi kütüphane yapısına sahiptir. İnternetin hızla yaygınlaşması, elektronik ticareti, ticari işlemlerin yürütülmesinde yeni ve çok etkin bir araç haline getirmiştir. Son on yılda yaşanan ve bilgi iletişimini kolaylaştıran teknolojik gelişmeler sonuçu artık firmalar müşterilerine internet yolu ile ulaşabilmeyi hedeflemektedir. enkobi.net ekibi olarak kobilerin bu isteklerini düşük maliyetler ile profesyonel bir şekilde yapabilmelelerini sağlamaktayız.

Günümüz dünya ticareti sürekli değişen, gelişen teknoloji ve internet dünyasındaki hızlı ilerlemeler sayesinde şekil değiştirmiş ve kendisine elektronik ortamda yer bulmuştur. enkobi.net işletmelerin düşük maliyetler ile ürün ve hizmetlerini internet ortamında tanıtmalarını amaçlı ortaya bir projedir. Siz de bu yarışta geride kalmamak istiyorsanız enkobi.net te mutlaka yer almalısınız. İlkelerimiz; Kobilerin en güncel ve doğru iletişim bilgilerini internet kullanıcılarına sunmak, Kobilerin web sitesi olsun olmasın internet üzerinden ürün ve hizmetlerini minimum maliyetle tanıtmalarını sağlamak, İnternet kullanıcılarının aradıkları ürün ve hizmetlere en kısa yoldan ulaşmalarını sağlamak, Kobilerin rehberimizdeki bilgileri vasıtasıyla uluslararası arama motorlarında yer almalarını sağlamak. Kobilerin bilinilebilirliğini artırarak marka değerini yükseltmek.

Müşteri Hizmetleri
  enkobi.net müşterilerinizin adres, telefon ve e-mail gibi iletişim bilgilerinize en hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmasını sağlar.
Sizde firmanızı enkobi.net ile internet ortamına taşıyarak hızla büyük kitleler tarafından bulunmasını sağlayabilirsiniz.
enkobi.Net Copyright © Enkobi.Net 2024 - Tüm Hakları Saklıdır. Enkobi.Net bir hkajans.com kuruluşudur.
Hakkımızda | Iletişim | Gizlilik Politikası | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İade Şartları
info@enkobi.net